PRAKTYCY PRAKTYKOM – TOUR DE MAGASINS 2013

Ponieważ cenię sobie inicjatywy „Praktycy Praktykom”, tym razem zachęcam do udziału w konferencji TOUR DE MAGASINS 2013.

logo_movida

 

 

Zobacz najnowocześniejsze centra dystrybucyjne od środka!

W tym roku nie warto odkładać urlopu na koniec wakacji, ponieważ w dniach 27-29 sierpnia będzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie – na ten czas zaplanowano zwiedzenie aż trzech najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych w Polsce.
TOUR DE MAGASINS to możliwość poznania od środka sprawnie działających i znakomicie zarządzanych Centrów Dystrybucyjnych: No Limit, Grupy Topex oraz Jysk.

nolimit        grupa_topex_logo-395        logo_jysk

Trzy dni, trzy wiodące obiekty referencyjne do poznania i zwiedzenia, merytoryczne dyskusje, a co najważniejsze praktyczna wiedza do wykorzystania w Państwa codziennej pracy  – to wszystko zapewniamy podczas przygotowanej przez nas konferencji – mówi Izabella Kiriczok, Prezes MOVIDA Conferences, organizator spotkania.

Uczestnicy konferencji będą mogli poznać od środka Centra Dystrybucyjne (CD):

  • CD Jysk obsługuje prawie 400 sklepów w Europie Środkowo-Wschodniej oraz magazyn w Chinach. Jest to w pełni automatyczny magazyn wysokiego składowania (High Bay) o pojemności 170 tysięcy miejsc paletowych.
  • w CD Grupy Topex znajduje się unikatowy system składający się z trzech połączonych ze sobą nowoczesnych elementów: Automatycznego Magazynu Paletowego, Automatycznego Magazynu Pojemnikowego oraz Zautomatyzowanej Linii Kompletacyjnej. Możliwość obejrzenia połączenia tych elementów w jednym magazynie jest unikatowa nawet w skali Europy Zachodniej.
  • natomiast CD No Limit ukazuje wyjątkowe rozwiązanie – sorter PTU obsługujący 10.000 szt./godz. o wyjątkowych rozwiązaniach zrzutu. Warto podkreślić, że jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w Europie.

Praktyka i merytoryka płynąca z działalności tych wyjątkowych obiektów daje Państwu wiedzę możliwą do bieżącego wykorzystania. Moderatorem spotkania będzie p. Łukasz  Musialski, który pomoże w prześledzeniu meritum oraz dokonaniu analitycznego podsumowania spotkania.

W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 22 626 02 62 lub na stronę www.movida.com.pl

 

Rafał Szcześniewski

Manager Logistyki z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu łańcuchem dostaw, gospodarką magazynową, logistyką i dystrybucją. Założyciel dla-logistyka.pl

One thought on “PRAKTYCY PRAKTYKOM – TOUR DE MAGASINS 2013

  1. Tomio says:

    Ciekaw jestem ile trzeba zapłacić za taki udział, bo na stronie nie ma żadnej informacji.

Comments are closed.